Satış ve Danışma Hattı: 0216 392 68 25

Personel ServisiANASAYFA Firma Adı Personel Servisi

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Usta turizm sektördeki tecrübe ve güvenilirliğiyle personel taşımacılığının en önemli unsuru olan “Güven” olgusunu ilke edinmiştir. Bu doğrultuda rekabet edilebilir maliyetle hizmet vermektedir. Şirketimiz, çalıştığı tüm kurum ve kuruluşlara eğitimli kadrosu ve son model araçlarıyla güvenli, konforlu, aynı zamanda dakik bir hizmet sunarak zamanı lehinize çevirmektedir.

-

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hizmet verdiği alanda en güvenilir olmayı ilke edinen firmamız yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli dakik ve servis araçları hizmet yönetmeliğine uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz servis araçları hizmet yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Çalışmakta olduğumuz firma personelini evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve mesai saati bitiminde huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.

-

Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz. Modern araçlarla hizmet vermekteyiz. Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz. Çalıştığımız her kuruma bir servis takip elemanı tahsis ediyoruz. Şirketimiz, sizleri de portföyümüz içerisinde görmekten memnuniyet duyacaktır. Tüm araçlarımız mevcut olan GPS sistemi ile takip edilmektedir.