Satış ve Danışma Hattı: 0216 392 68 25

Hakkımızda ANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Usta Turizm Taş. İnş. Gıda. Tem. Hizm. Teks. Ürün. San. Tic. Ltd. Şti 1997 yılında kurulan firmamız toplu taşımacılık alanında hizmet vermektedir.Usta turizm sektördeki tecrübe ve güvenilirliğiyle personel taşımacılığının en önemli unsuru olan güveni ilke edinmiştir.

Firmamız personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı hakkında eğitimli kadrosu plan ve proje çalışmaları ile güvenilir bir yol kat etmiş referansını genişletmiş ve siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlamıştır.İster otobüs, ister minibüs ,ister binek araç karar sizin geniş filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Çalışma Alanlarımız

Özel sektör,Kamu kurumu,Özel okul,Maruf okul ve özel günler için araç tahsis,Toplu gezi organizasyonu,Kiralık araç firmamızda haftanın 7 günü 24 saat her türlü teknolojik donanıma ,gerekse teknik uzman kadrolarıyla alt yapıya önem vererek çalışmalarına devam etmektedir.
-         Araç şoförlerimizin dinleneceği mekanlar,araçları ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayacağı akaryakıt istasyonumuz,lastik bayiliğimiz,yedek parça ve sigorta şirketimiz firmamızın bünyesinde bulunmaktadır.
-         Pedagojik eğitimli,anlayışlı,disiplinli,sorumluluk sahibi,tektip kıyafetli ve sürekli iletişim kurulabilecek mobil telefonlu uzman kadro
-         Servis kontrol aracımız,bünyemizdeki araçları yerinde kontrol edebilmek için 24 saat görev yapmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

-         T S E  Öğrenci ve personel taşıma hizmeti genel kuralları hizmet yeterlilik belgesi.
-         T S E 11593 Karayolu taşıtları minibüs(dolmuş) işletmeciliği genel kuralları hizmet yeterlilik belgesi
-         K-Q T S E –ISO-EN 9000 Personel ve Öğrenci taşımacılığı
-         URS-ISO 9001:2000 Personel ve öğrenci taşımacılığı
-         İSTAB 336 – İstanbul Toplu taşımacılığı birliği